And the winner is...Wyniki konkursu walentynkowego.

18:19:00

Witajcie Kochani!

Konkurs walentynkowy dobiegł końca. Czas na ogłoszenie zwycięzców. Foto książki od printu.pl wygrały Ada (aducha6662) oraz Klaudia (luxwell 99).


Oto ich odpowiedzi :

"Mimo, że uwielbiam dostawać prezenty, jeszcze więcej radości daje mi ich dawanie. Kilka lat postanowiłam obdarować Walentynkowym upominkiem nie tylko mojego ukochanego ale wszystkich bliskich, których kocham. W Święta Bożego Narodzenia zrobiłam swoim aparatem piękne zdjęcia przytulonych do siebie dziadków i patrzących sobie w oczy roześmianych rodziców. Kupiłam antyramy i poprzyklejałam tam ich zdjęcia z sesji z różnymi cytatami miłosnymi z książek czy piosenek oraz namalowanymi przeze mnie laurkami. Łzy radości w oczach moich najbliższych? Bezcenne. :) Uwielbiam robić bliskim takie niespodzianki! :)"

"Najlepszym i najbardziej niespodziewanym prezentem,  jakim zostałam obdarowana,  była własnoręcznie wykonana kartka przez mojego chłopaka,  gdzie wyznał mi miłość,  zakleił ją w folię,  a do środka wrzucił,, talony,,  na uściski,  czyli malutkie,  czerwone serduszka. Dodatkowo sam wyszył mi ze szmatek piękne różowe serce,  które mimo tego,  że zgięło mu się w plecaku gdy do mnie jechał pociągiem, sprawiło,  że w moich oczach pojawiły się łzy radości.  Nigdy się czegoś takiego nie spodziewałam,  a to było tak piękne,  z pewnością również czasochłonne i podarowane z najwyższą dawką miłości,  że przez resztę dnia chodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha,  ponieważ przypomniały mi się również czasy dzieciństwa,  gdy to chłopcy nieporadnie podarowywali dziewczynom kartki walentynkowe". 

Paniom serdecznie gratuluję, a wszystkim, którzy wzięli udział bardzo dziękuję za piękne listy. Jeśli tym razem się nie udało, nie martwcie się, niebawem na blogu kolejne konkursy. Od siebie dodam, że organizacja konkursu była dla mnie wielkim przeżyciem i ogromnym, pozytywnym doświadczeniem. Możliwość sprawienia moim czytelnikom niespodzianki i podarowania drobnych upominków dała mi mnóstwo radości.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna

You Might Also Like

3 komentarze

Najnowsze wpisy

Szukaj w tym blogu

Blog Archive

POLUB MNIE NA FACEBOOKU