Konkurs Walentynkowy!

13:59:00

Witajcie Kochani!

W końcu nadszedł czas na pierwszy konkurs na moim blogu! Jestem niezwykle podekscytowana tą szansą i możliwością podarowania fajnych upominków moim czytelnikom. Konkurs związany będzie z moim ostatnim walentynkowym wpisem, jeśli go czytałyście, to zapewne już wiecie o co chodzi. Nagrody dla Was to także świetny pomysł na świętowanie drugich urodzin mojego bloga, który również zaczął działalność w Walentynki. Zasady są banalnie proste, a nagrody na pewno przypadną Wam do gustu. Zapraszam.
Jeśli widziałyście mój walentynkowy wpis, to zapewne wiecie już, że wraz z PRINTU.PL przygotowałam dla Was konkurs walentynkowy, w którym do wygrania będzie fotoksiążka w rozmiarze 20x25, licząca 20 stron. Wartość nagrody to ponad 100 zł, warto więc się odrobinkę wysilić :) Jeśli macie ochotę, to podobną możecie zobaczyć w moim wpisie podlinkowanym u góry, bądź też na stronie PRINTU.PL

Konkurs jest przeznaczony dla publicznych obserwatorów mojego bloga. Nie jest konieczne obserwowanie mnie na innych kanałach społecznościowych tj. Facebook lub Instagram, miło mi jednak będzie, jeśli zaobserwujecie mnie i poinformujecie mnie o tym w Waszym zgłoszeniu. Nie wymagam również udostępnienia grafiki konkursowej bądź linku z informacją o konkursie we własnych kanałach społecznościowych (blog, Facebook,INSTAGRAM), jednak będzie mi bardzo miło, jeśli podzielicie się tym linkiem bądź grafiką konkursową dalej. Pamiętajcie wówczas o dodaniu hashtagu #womaninthemirroruk i poinformowaniu mnie w Waszym zgłoszeniu.

Pytanie konkursowe brzmi: Jaki był, najlepszy prezent walentynkowy kiedykolwiek otrzymałeś/otrzymałaś bądź podarowałaś/podarowałeś i dlaczego?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres womaninthemirroruk@gmail.com według schematu:
Obserwuje bloga jako:
Obserwuje Facebook: TAK/NIE w przypadku odpowiedzi TAK jako:
Obserwuje INSTAGRAM: TAK/NIE w przypadku odpowiedzi TAK jako:
Udostępniłam grafikę konkursową, bądź link: TAK/NIE, w przypadku odpowiedzi TAK podaj link.
Moja odpowiedź na pytanie:

Pełen regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia !!!

Podoba Wam się taki konkurs? I nagroda? Macie ochotę na więcej konkursów na blogu?

Pozdrawiam serdecznie
Joanna

Regulamin konkursu:
1. Postanowienia ogólne:
1.1 Konkurs prowadzony będzie pod hasłem „Walentynki 2018”.

1.2 Organizatorami konkursu są Printu.pl oraz administratorka bloga: womaninthemirroruk.
1.3 Fundatorem nagród w konkursie jest firma Printu.pl.
1.4 Konkurs zostanie ogłoszony i jest organizowany na stronie internetowej 
womaninthemirroruk.blogspot.co.uk, której właścicielem jest administratorka bloga: womaninthemirroruk.
1.5 Uczestnikiem konkursu jest osoba, która prawidłowo wyśle zgłoszenie konkursowe na adres: womaninthemirroruk@gmail.com.
2. Warunki udziału w konkursie:
2.1 W konkursie wziąć udział może wyłącznie uczestnik będący osobą fizyczną, pełnoletnią, mającą pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałą na terytorium Unii Europejskiej oraz spełniającą warunki określone w Regulaminie.
2.2 Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest publiczna obserwacja bloga womaninthemirroruk.blogspot.co.uk poprzez widget „obserwatorzy” przez uczestnika.
2.3 Nie jest warunkiem koniecznym udziału w konkursie obserwacja administratorki bloga przez uczestnika innych kanałach social media tj. Facebook lub Instagram.
2.4 Nie jest warunkiem koniecznym udziału w konkursie udostępnienie grafiki konkursowej bądź linku z informacją o konkursie we własnych kanałach społecznościowych uczestnika (blog, Facebook, Instagram).
2.5 Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia konkursowego zawierającego odpowiedź na pytanie konkursowe. Pytanie konkursowe brzmi: Jaki był, najlepszy prezent walentynkowy kiedykolwiek otrzymałeś/otrzymałaś bądź podarowałaś i dlaczego?
2.6 Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia konkursowego z pkt. 2.5 według schematu:
Obserwuje bloga jako:
Obserwuje Facebook: TAK/NIE w przypadku odpowiedzi TAK jako:
Obserwuje Instagram: TAK/NIE w przypadku odpowiedzi TAK jako:
Udostępniłam grafikę konkursową, bądź link: TAK/NIE, w przypadku odpowiedzi TAK podaj link.
Moja odpowiedź na pytanie:
2.7 Zgłoszenie konkursowe należy wysłać na adres e-mail: womaninthemirroruk@gmail.com, w tytule maila wpisując: Walentynki 2018.
2.8 Zgłoszenie konkursowe należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie określonym w punkcie 4.1.
2.9 Wysyłając zgłoszenie konkursowe, uczestnik oświadcza, że zapoznał się z treścią regulaminu konkursu oraz akceptuje jego postanowienia.
3. Nagrody
3.1 Nagrodą w konkursie jest wybrana przez uczestnika ze strony printu.pl fotoksiążka w rozmiarze 20x25cm, licząca 20 stron.
3.2 Nagrodzone zostaną dwie osoby.
3.3 Nagroda nie obejmuje pokrycia kosztów wysyłki nagrody na wybrany przez uczestnika adres.
3.4 Nagroda nie podlega wymianie na jej równowartość finansową, ani też na inną nagrodę.
3.5 Brak odpowiedzi na e-mail określony w pkt. 5.3 jest równoznaczny z rezygnacją z nagrody określonej w pkt. 3.
4. Czas trwania konkursu:
4.1 Konkurs rozpoczyna się w momencie opublikowania tego wpisu, kończy się zaś 14 lutego o godzinie 23:59:59 czasu polskiego.
4.2 Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy.
4.3 Zwycięzca zostanie wybrany w terminie do 7 dni od momentu zakończenia konkursu.
5. Zasady wyłonienia zwycięzcy:
5.1 Spośród prawidłowych zgłoszeń uczestników, złożonych w terminie, wybranych zostanie dwójka uczestników, którzy udzielili najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
5.2 Wraz ze zgłoszeniem się do udziału w konkursie uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi wraz z nickiem na blogu: womaninthemirroruk.blogspot.co.uk.
5.3 O wygraniu nagrody uczestnik zostanie poinformowany poprzez adres e-mail, za pomocą którego dokonał zgłoszenia.
5.4 W przypadku braku odpowiedzi na e-mail określony w pkt. 5.3, w terminie 3 dni, wybrana zostanie kolejna osoba, według zasad określonych w pkt. 5.1, do uczestnika, który nie udzieli odpowiedzi na e-mail określony w pkt. 5.3 zastosowanie, ma pkt. 3.5.
6. Inne postanowienia
6.1 Podanie przez uczestnika danych określonych w niniejszym regulaminie jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.
6.2 Adres e-mail zawarty w zgłoszeniu konkursowym wykorzystany zostanie jedynie do poinformowania uczestnika o ewentualnym wygraniu nagrody. Adresy e-mail nie będą przechowywane po wyłonieniu zwycięzców w konkursie. Adresy e-mail nie będą przetwarzane, przekazywane stronom trzecim ani też wykorzystywane w żaden inny sposób niż określony w zdaniu pierwszym.
6.3 W przypadku naruszenia zasad określonych w niniejszym regulaminie uczestnik może zostać wykluczony z konkursu. Wykluczenie z konkursu oznacza pozbawienie prawa do otrzymania nagrody określonej w pkt. 4. Wykluczenia dokonuje organizator. Decyzja organizatora jest ostateczna i nie podlega zaskarżeniu.
6.4 Udział w konkursie nie stanowi dla uczestnika podstawy do żądania przez niego żadnego wynagrodzenia.
6.5 Osoby, które anulowały obserwację bloga womaninthemirroruk.blogspot.co.uk poprzez widget „obserwatorzy” po zakończeniu konkursu, tracą możliwość uczestnictwa w kolejnych konkursach.
6.6 Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej womaninthemirroruk.blogspot.co.uk.
6.7 Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiana Regulaminu będzie obowiązywać od chwili jej opublikowania na stronie internetowej womaninthemirroruk.blogspot.co.uk.
6.8 Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za problemy techniczne, mające wpływ na wypełnianie warunków uczestnictwa w konkursie.
6.9 Zastrzeżenia lub reklamacje należy składać w formie elektronicznej w na adres poczty elektronicznej womaninthemirroruk@gmail.com. Reklamacje będą rozpatrzone w terminie 14 dni.
6.10 Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną przewidzianą w ustawie z dnia 19.11.2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 2009 nr 201 poz. 1540).

You Might Also Like

2 komentarze

Najnowsze wpisy

Szukaj w tym blogu

Blog Archive

POLUB MNIE NA FACEBOOKU