L’Oréal SCULPT BY FALSE LASH – efekt na moich rzęsach.

16:00:00


Dlaczego pojawiła się u mnie ta maskara?

Dziś kolejna kosmetyczna nowość czyli tusz do rzęs L’Oréal SCULPT BY FALSE LASH. Tusz jest obecnie nowością w UK, nie wiem czy jest dostępny w Polsce.


Opis:
            
           Maskara znajduje się w opakowaniu o pojemności 8,7 ml,  które ma kolor niebiesko-srebrny, zaś design jest typowy dla serii False Lash Flutter. Szczoteczka tuszu jest specjalnie zaprojektowana, składa się z dwóch rzędów silikonowych wypustek, specjalnie wyprofilowanych żeby podkręcać rzęsy, a także dotrzeć do każdej nawet najmniejszej z nich.Co obiecuje producent?

„Więcej niż tusz do rzęs , Nasza pierwsza maskara rzeźbiąca rzęsy.
Teraz możesz wyrzeźbić swoje rzęsy z nową maskarą Falsh Lash Sculpt. Za jednym pociągnięciem wyrzeźbisz 3 efekty: mocną linię u nasady rzęs, zwiększoną objętość w rdzeniu, rozpiętość na końcach.

Wyjątkowy grzebień-szczotka dociera do nasady rzęs, tak jak eyeliner, dla pełnej objętości, efektu szczelnego wypełnienia bez luk.

Wykadruj swoje oczy. Wyrzeźbij rzęsy”. (tłumaczenie własne oryginał: http://www.loreal-paris.co.uk/make-up/eye/false-lash-sculpt )

Jakie są moje oczekiwania?

Moje naturalne rzęsy są dość długie i gęste, lekko podkręcone i mają brązowy kolor. Jeśli chodzi o moje preferencje odnośnie efektu jaki ma dawać maskara to jestem fanką dramatycznego looku. Lubię, gdy rzęsy są mocno pokryte maskarą, czarne, pogrubione, wydłużone i podkręcone. Oczywiście maskara nie może być kłopotliwa w noszeniu w ciągu dnia, ani w demakijażu.

Cena:

9,99 funtów (UK).

Dostępność:

Tusz można znaleźć w drogerii Boots i Superdrug (UK).

Pierwsze wrażenie:

Działanie tego tuszu na rzęsach naprawdę miło mnie zaskoczyło. Tusz jest bardzo wyraźny, mocno podkreśla i uwydatnia rzęsy. Pozwala na pokrycie każdej rzęsy od nasady aż po same końce.  Efekt jest bardziej teatralny, niż naturalny, dlatego myślę, że tusz bardziej będzie się nadawał do mocnego makijażu niż na co dzień. Tusz podkręca rzęsy, pogrubia je i wydłuża. Szczoteczka w formie grzebyczka jest bardzo wygodna w użyciu i gwarantuje dobre rozczesanie rzęs w miarę nakładania tuszu. Dodatkowo jest zaprojektowana w taki sposób, aby unieść dłuższe rzęsy w zewnętrznych kącikach, dzięki czemu spojrzenie jest bardziej zalotne. Tusz jest trwały, w ciągu dnia nie miałam problemów z obsypywaniem się, kruszeniem bądź rozmazywaniem. Jeśli chodzi o demakijaż to trochę trzeba się pomęczyć z tuszem i trudno go doczyścić przy linii rzęs.

PRZED:


PO:

 MAKIJAŻ Z UŻYCIEM TUSZU:


Jak Wam się podoba efekt? Testowałyście tę maskarę?

Pozdrawiam

You Might Also Like

0 komentarze

Najnowsze wpisy

Szukaj w tym blogu

Blog Archive

POLUB MNIE NA FACEBOOKU